Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu - Mechanik - Elektromechanik

Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j.

  • Kórnik

    Kórnik, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie systemów zasilania gwarantowanego,

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi,

  • reakcję na zgłoszone awarie,

  • doradztwo techniczne,

  • tworzenie dokumentacji dotyczącej instalowanych urządzeń,

  • prefabrykacja szaf pomocniczych dla urządzeń zasilania gwarantowanego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne mechaniczne, mechatroniczne lub pokrewne ze znajomością budowy silników spalinowych,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,

  • dociekliwość i ciekawość podczas analizowania problemów technicznych,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • znajomość oprogramowania MS Office.

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, BricsCAD lub inne),

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop z oprogramowaniem),

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • nagrody uznaniowe,

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych kompetencji w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • nagrody uznaniowe

Zolmot Energia jest dostawcą systemów zasilania awaryjnego. Firma oferuje swoim klientom rozwiązania zapewniające ciągłość pracy urządzeń w przypadku awarii sieci zasilającej. Oferta produktowa zawiera m.in. agregaty prądotwórcze i generatory, zasilacze awaryjne UPS, układy SZR, baterie i rozdzielnice. Zakres usług firmy obejmuje dobór agregatów prądotwórczych, zasilaczy UPS i pozostałych elementów systemu zasilania, dostawę, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przewiń do profilu firmy