Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Serwisu Obrabiarek CNC

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla globalnego producenta rozwiązań z obszaru technologii do obróbki metali poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie instalacji oraz serwisu maszyn do obróbki skrawaniem.
    • Diagnostyka wymienionych maszyn pod kątem mechanicznym.
    • Prowadzenie szkoleń dla operatorów.
    • Raportowanie do Dyrektora Serwisu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie związane z pracą jako Serwisant maszyn CNC, Mechanik lub Inżynier Mechanik.
    • Wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne.
    • Gotowość do pracy mobilnej w powierzonym regionie (Polska pónocno-zachodnia).
    • Komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
    • Prawo jazdy kat. „B".

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia
      w przedziale od 6500 do 8000 pln brutto pensji podstawowej.
    • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
    • Szkolenia zagraniczne.
    • Dostęp do nowoczesnych technologii i pracę z nowoczesnymi
      maszynami przemysłowymi.
    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
    • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy – z możliwością
      wykorzystywania do celów prywatnych.
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Dołącz do nas.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TBS Consulting z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”