Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu

Sprint S.A.

  • Kazimierza Jagiellończyka 26, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Sprint S.A.

Kazimierza Jagiellończyka 26

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie przeglądów, napraw, konserwacji sprzętu i instalacji technicznych w zakresie monitoringu wizyjnego CCTV, kontroli dostępu, systemów bezpieczeństwa SSWiN, P-poż, systemów sterowania ruchem pojazdów itp

  • kontakty z klientami w zakresie organizacji prac serwisowych

  • udział w pracach wdrożeniowych nowych projektów

  • raportowanie wykonanych prac w dedykowanym systemie komputerowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane elektrotechnika, elektronika lub pokrewne)

  • doświadczenie w montażu i naprawie urządzeń elektrycznych niskiego napięcia

  • praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie montażu i konfiguracji urządzeń zabezpieczenia technicznego, tj. systemów CCTV, systemów SSWiN, systemów P-poż

  • prawo jazdy kat. B i jesteś praktykującym kierowcą

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • znajomość zagadnień sieciowych (okablowanie strukturalne, urządzenia i protokoły sieciowe)

To oferujemy

  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)

  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy

  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • narzędzia pracy

  • 2 dodatkowe dni urlopu

  • 2 dodatkowe dni na wolontariat pracowniczy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

SPRINTEM APLIKUJ 😁

Polecaj i zgarniaj bonus 🤑

Więcej na https://sprint.pl/pl/polec-znajomego

Sprint S.A.

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Z sukcesem realizujemy projekty w takich obszarach jak: smart city, systemy komunikacyjne, bezpieczeństwo i sieci IP, integracja systemów IT oraz systemy teletechniczne, świadcząc usługi projektowe, wdrożeniowe oraz serwisowe.

Nasz zespół to ponad 250 specjalistów w całej Polsce. Posiadamy swoje biura w Gdańsku, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy.

To ludzie stanowią najważniejszą wartość naszej firmy, tworząc przyjazne miejsce pracy. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidny Pracodawca. Przekonaj się jacy jesteśmy fajni.

Więcej na https://www.sprint.pl/

Przewiń do profilu firmy