Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu oprogramowania – Help Desk

NetProces Sp. z o.o.

Aleja Niepodległości 645B

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych w systemie wsparcia

  • instalacja, konfiguracja, aktualizacja oprogramowania

  • wsparcie procesów operacyjnych (analizy danych, konfiguracja)

  • wsparcie użytkowników i utrzymanie systemów

  • przygotowywanie instrukcji dla użytkowników

  • uczestnictwo we wdrożeniach nowych systemów

Nasze wymagania

  • podstawy administracji systemami MS Windows Server 2008, 2012, 2016

  • podstawowa znajomość MS SQL (poziom zapytań)

  • znajomość podstawowych usług sieciowych

  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w Sopocie w dobrze skomunikowanym punkcie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość dalszego rozwoju w kierunku wdrożeń oraz budowy oprogramowania

Netproces jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Od początku funkcjonowania zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania webowego, desktopowego, mobilnego. Netproces oferuje rozwiązania własne, jak również światowe produkty i technologie. Świadczy pełen zakres usług od consultingu, poprzez realizację oraz outsourcing projektów informatycznych dla instytucji administracji publicznej oraz firm. Posiadamy również doświadczenie przy realizacji złożonych systemów dedykowanych. Przeprowadzamy cały proces związany z tworzeniem oprogramowania: od formułowania wymagań, poprzez projekt, realizację, oraz serwis.

Przewiń do profilu firmy