Specjalista ds. serwisu pod ziemią - Elektronik/Mechanik

FAMUR S.A.

  • Armii Krajowej 51, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

FAMUR S.A.

Armii Krajowej 51

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pracy w podziemiach kopalń

  • usuwanie awarii

  • montaż i uruchamianie urządzeń

  • konserwacja urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią

  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe (elektryczne lub pokrewne)

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku elektryk, elektromonter i pokrewnym

  • uprawnienia SEP i elektryczne

To oferujemy

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, nagrody jubileuszowe)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

  • spotkania integracyjne

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

FAMUR S.A.

Grupa FAMUR to holding technologiczny dostarczający rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy