Oferta pracy

Specjalista ds. serwisu

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziale serwisu – diagnostyka i naprawa drukarek 3D,

  • kalibracja drukarek 3D,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowych,

  • wyjazdy serwisowe,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy 3DGence,

  • tworzenie instrukcji supportowo-serwisowych

  • szkolenie klientów z obsługi drukarki

  • wsparcie przy uruchomieniu drukarek przy wdrażaniu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub techniczne,

  • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia i wyciąganie wniosków,

  • komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (minimum B2).

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,

  • dodatkowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej ,

  • system benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • przyjazna atmosfera,

  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.