Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu - ślusarz, spawacz

GIGAMECH sp. z o.o.O firmie

  • Szyb Walenty 34
    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

GIGAMECH sp. z o.o.

Szyb Walenty 34

Ruda Śląska

Zajmujemy się serwisem i kompletacją urządzeń dla górnictwa.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja urządzeń dla górnictwa.
  • Jazda samochodem dostawczym do 3,5t.
  • Serwis w podziemiach kopalń.
  • Prace ślusarskie i spawalnicze.
  • Obsługa magazynu.

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia uprawniający do zjazdów w podziemia kopalń.
  • Uczciwość, sumienność i lojalność.
  • Chęć do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Dyspozycyjność.
  • Uprawnienia spawalnicze i obsługi wózków.

Mile widziane:

  • Posiadanie kwalifikacji górniczych.
  • Znajomość j. angielskiego i rosyjdkiego.

Oferujemy:

  • Pracę związaną z kompletacją urządzeń w kraju i za granicami.
  • Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.
  • Umowa na czas nieokreślony, po miesięcznym okresie próbnym.
  • 8-godzinny czas pracy, na jedną zmianę.
  • Ubezpieczenie.
  • Miłą atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne