Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Serwisu Smarowniczego

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności
  • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych
  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych
  • planowanie konserwacji, przeglądów maszyn i urządzeń
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie remontu serwisowanego parku maszynowego
  • współpraca z dostawcami w czasie uruchamiania i odbioru maszyn i urządzeń
  • inicjowanie rozwiązań poprawiających niezawodność pracy urządzeń
  • inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych:
  • planowanie zakupu środków smarnych i części zamiennych /planowanie zużycia środków smarnych i części zamiennych,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną
  • szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowe przeglądy oraz serwis maszyn
  • opracowywanie założeń techniczno-organizacyjnych dla projektów
  • przygotowywanie programów szkoleniowych i prowadzenie wykładów z tematyki smarowniczej
  • sporządzanie raportów, zapotrzebowań, planów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, chemia, energetyka i pokrewne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych przy maszynach i urządzeniach wirujących (mile widziane doświadczenie w służbach utrzymaniu ruchu)
  • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • umiejętność podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w tworzeniu nowego Oddziału i zdobycie cennego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i aklimatyzacji w nowym miejscu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Specjalista ds. Serwisu Smarowniczego, Włocławek