Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu

GERDA Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w powierzonym regionie - woj. łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie

  • Realizacja serwisu oferowanych drzwi GERDA (pełen zakres)

  • Realizacja serwisu okuć/zamków GERDA (pełen zakres)

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych i realizacja reklamacji u klientów (asortyment drzwi, okucia, bramy)

  • Sporządzanie protokołów usunięcia usterek oraz raportowanie do przełożonego

  • Szkolenia i doradztwo techniczne dla Partnerów i Klientów firmy

  • Dbałość o powierzony sprzęt (m. in. samochód służbowy, telefon komórkowy, narzędzia)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)

  • Min. 2 lata doświadczenia jako serwisant, konserwator, montażysta (mile widziana znajomość asortymentu drzwi, okucia, stolarka budowlana)

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji drzwi do mieszkań/domów

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w powierzonym regionie (prawo jazdy kat.B)

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet szkoleń

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie pakietów sportowych i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. Nasza długoletnia obecność na rynku to potwierdzenie, że produkty GERDA są chętnie wybierane przez klientów i cenione za solidność, wytrzymałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy stawiają na nowoczesne technologie, szukają najlepszych rozwiązań i z każdym nowym projektem podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.