Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Serwisu

Asseco Poland S.A.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Katalon Studio

  • Selenium

  • Python

  • Bash

Mile widziane

  • SQL

  • JMeter

O projekcie

Jeśli chciałbyś rozwijać się na stanowisku Specjalisty ds. Serwisu to zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

Praca zdalna w systemie zmianowym w dni robocze (8-16/14-22)

[rekrutacja prowadzona jest online]

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisu – 1 linia serwisu w zakresie funkcjonalnym platform internetowych dla inwestorów.
  • Kontrola jakości oprogramowania - testowanie i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów oprogramowania głównie w zakresie funkcjonalnym, a także wprowadzanie zmian w jego konfiguracji.
  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania, przekazywanie do Dostawcy i weryfikacja dostarczonych poprawek.
  • Świadczenie usługi wsparcia merytorycznego dla klienta odnośnie zaimplementowanego rozwiązania.
  • Prowadzenie testów akceptacyjnych.
  • Prowadzenie testów wydajnościowych i bezpieczeństwa przy współpracy z innymi zespołami.
  • Współpraca z zespołami testowymi w zakresie testowania funkcjonalnego innych systemów.
  • Realizacja zadań i usług na rzecz klienta w zakresie doradztwa, szkoleń, rozwiązywania problemów, konfiguracji systemu zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość technik testowania funkcjonalnego systemów klienckich oraz webowych
  • Podstawowa znajomość narzędzi do testów automatycznych (Katalon Studio, Selenium)
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych (python, bash)

  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • Podstawowa znajomość narzędzi do testów wydajnościowych (JMeter)
  • Certyfikat ISTQB FL
  • Wiedza w zakresie rynku kapitałowego i platform internetowych dla inwestorów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Specjalista ds. Serwisu, świętokrzyskie