Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. serwisu systemów zabezpieczeń

ELJOT

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

ELJOT

Przechodnia 32

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku realizuje prace diagnostyczne, serwisowe oraz przeglądy systemów zabezpieczeń, które są zamontowane u naszych Klientów na terenie woj. łódzkiego.

Nasze wymagania

  • Posiada wiedzę i doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń,

  • Posiada umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy,

  • Lubi majsterkować,

  • Cieszy się z każdej okazji do poszerzania swojej dotychczasowej wiedzy i chce zdobywać nowe doświadczenia,

  • Potrafi szybko przyswajać i zapamiętywać nowe wiadomości,

  • Posiada bardzo dobrą znajomość obsługi komputera,

  • Jest dyspozycyjna, dokładna i punktualna,

  • Odznacza się wysoką kulturą osobistą,

  • Jest szczera i lubi wyzwania,

  • Posiada naturalną łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Posiada prawo jazdy kat. B,

  • Dobrze zna topografie Łodzi i okolic,

  • Nie ma problemu z pracą na zewnątrz,

  • Dużo się uśmiecha! :)

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę w małej, rodzinnej firmie i przyjemnej atmosferze,

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków i podejmowaniu decyzji,

  • Stabilne wynagrodzenie, rosnące wprost proporcjonalnie do zdobywanych umiejętności,

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość długofalowej współpracy,

  • Pracę w miłym i ambitnym zespole,

  • Liczne szkolenia,

  • Możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia oraz elektronarzędzia akumulatorowe firmy Makita,

  • Wyjazdy integracyjne,

  • Telefon i laptop służbowy,

  • Samochód służbowy,

  • Możliwość obcowania z naszym biurowym zwierzakiem - kotem Eljotem! :)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowany? Super!

Wyślij nam swoje zgłoszenie, na pewno się odezwiemy!

ELJOT

Miło nam, że zaciekawiło Cię nasze ogłoszenie. Mamy nadzieję, że już się trochę znamy, a jeśli nie to pozwól, że się przedstawimy.

Nazywamy się Eljot, od 30 lat działamy na terenie woj. łódzkiego, prowadząc serwis techniczny systemów bezpieczeństwa w budownictwie mieszkalnym wielorodzinnym. Instalacje domofonowe, monitoring wizyjny, kontrola dostępu oraz automatyka bramowa to nasza codzienność.

Przewiń do profilu firmy