Specjalista ds. serwisu technicznego

CANPACK Group

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów wdrażania materiałów i produktów z zapewnieniem wsparcia technicznego w tym przygotowanie dokumentacji,

  • współpraca z dostawcami i klientami w czasie wprowadzania nowych produktów oraz zbieranie danych pozwalających na ich pełną dokumentację dzięki fachowej wiedzy o produktach i procesach,

  • przeprowadzanie regulacji i konserwacji maszyn do zamykania w fabrykach klientów CANPACK,

  • wsparcie klientów w zakresie poprawy wydajności, proponowanie rozwiązań oprzyrządowania i zamykania produktów CANPACK oraz szkolenie operatorów,

  • analiza i prezentacja danych realizowanych procesów; raportowanie wykonanych zadań,

  • wsparcie i współpraca z zakładami produkcyjnymi CANPACK w zakresie identyfikacji i eliminacji przyczyn reklamacji Klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczne/ elektromechaniczne/ mechatroniczne; preferowane wyższe,

  • minimum trzyletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym komunikację w zakresie realizowanych zadań,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność szybkiej analizy przypadków, znajdowania błędów i proponowania rozwiązywań problemów,

  • samodzielność i odpowiedzialność w trakcie wykonywania obowiązków,

  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach,

  • poziom umiejętności informatycznych pozwalających na obsługę oprogramowania do wykonywania projektów (preferowany Solidworks), przyrządów serwisowych i korzystanie z narzędzi MS,

  • gotowość do podróży służbowych, również z krótkim wyprzedzeniem i sporadyczną pracą w weekendy.

To oferujemy

  • interesującą pracę w szybko rozwijającej się grupie kapitałowej,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska,

  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń,

  • przyjazny system adaptacyjny;

  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym:

  • opieka medyczna LUXMED,

  • spotkania integracyjne i wycieczki,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • dofinansowanie do wczasów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

CP FIP Brzesko

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy