Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Serwisu Technicznego do Działu Informatyki i Telekomunikacji

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.O firmie

  • Rotterdamska 9, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Rotterdamska 9

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie sprzętu teleinformatycznego (przełączniki, routery, komputery, drukarki)

  • naprawa i testowanie: sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, okablowania i sprzętu sieciowego

  • diagnozowanie problemów technicznych związanych z siecią teletechniczną

  • instalowanie, naprawa, konserwacja i nadzorowanie zasilaczy awaryjnych

  • usuwanie awarii i obsługa zgłoszeń serwisowych

  • wsparcie techniczne podczas konferencji, wideokonferencji i szkoleń

  • uczestnictwo w procesie planowania, projektowania oraz modernizacji sieci teleinformatycznych na terenie Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

  • zgłaszanie napraw do serwisu gwarancyjnego dostawców

  • prowadzenie okresowych konserwacji sprzętu

  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektronika, telekomunikacja, informatyka)

  • umiejętność obsługi, instalacji, diagnostyki i naprawy: komputerów, drukarek, zasilaczy awaryjnych, a także urządzeń sieciowych w warstwie fizycznej

  • znajomość technologii sieciowych oraz standardów okablowania

  • znajomości budowy i umiejętność obsługi komputera, podstawowej znajomości systemu operacyjnego Windows 10, znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej i kontaktowania się ze wsparciem technicznym dostawców

  • zdolności do szybkiego zdobywania nowych umiejętności i wiedzy

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

  • dokładność, sumienność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy

  • gotowość do pracy w terenie (teren Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.)

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność obsługi i konfiguracji sprzętu audio-wizualnego wykorzystywanego do prowadzenia konferencji/wideokonferencji

  • aktualne uprawnienia SEP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet opieki medycznej

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

List motywacyjny oraz CV kandydaci mogą przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.