Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. serwisu technicznego

COIGO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie całości obiektu CPD w dobrym stanie technicznym,
  • Przeprowadzanie testów składowych obiektu CPD,
  • Budowa i serwisowanie okablowania strukturalnego sieci LAN,
  • Budowa i serwisowanie linii światłowodowych,
  • Nadzór nad usuwaniem, lub usuwanie awarii urządzeń i instalacji elektrycznej,
  • Praca w systemie równoważnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym (elektronika, automatyka, elektrotechnika i pokrewne),
  • Znajomość elektroniki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność, samodyscyplina oraz punktualność,
  • Dbałość o bezpieczeństwo swoje i współpracowników,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia SEP E do 1 kV (docelowo D, E do 20 kV),
  • Zdolność do wykonywania pracy na wysokości,
  • Znajomość obsługi komputera: platforma MS Windows,
  • Wysoką kulturę osobistą.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • Pracę w grupie profesjonalistów,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

Firma COIG S.A. poszukuje programistów do powiększenia swojego zespołu developerskiego wytwarzającego profesjonalne oprogramowanie SEOD, Workflow oraz aplikacje, portale internetowe oraz hurtownie danych. Nabór realizowany jest na stanowisko Programista integracji Hurtowni Danych (ETL).

Specjalista ds. serwisu technicznego, Mikołowska 100, Katowice