Specjalista ds. Serwisu Technicznego na terenie Oddziału

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 21.09.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Totalizator Sportowy działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej  www.totalizator.pl.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SERWISU TECHNICZNEGO
    NA TERENIE ODDZIAŁU
    Miejsce pracy: Opole

    Główne zadania:

    • Przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń awarii/problemów, podejmowanie interwencji i organizacja napraw infrastruktury i urządzeń informatycznych w punktach sprzedaży,
    • Przygotowanie i dystrybucja urządzeń informatycznych do punktów sprzedaży,
    • Prowadzenie dokumentacji umożliwiającej weryfikację spełnienia wymagań SLA w stosunku do serwisu urządzeń informatycznych do punktów sprzedaży,
    • Bieżące czynności serwisowe i konserwacyjne urządzeń infrastruktury teleinformatycznej (UPS, przełącznik sieciowy)

    Oczekiwania:

    • Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego,
    • Znajomość systemów z rodziny Windows i pakietu Ms Office,
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN i WLAN,
    • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym,
    • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń teleinformatycznych, alarmowych i CCTV,
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz na dyżury pod telefonem
    • Mile widziane wykształcenie wyższe,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
    • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy
    o przesłanie CV przy pomocy przycisku APLIKUJ

    Klikając w przycisk „Aplikuj", „Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Totalizatora Sportowego Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.