Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Serwisu Technicznego na terenie Oddziału

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SERWISU TECHNICZNEGO
    NA TERENIE ODDZIAŁU
    Miejsce pracy: Wrocław
    Zadania:
    • Przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń awarii/problemów, podejmowanie interwencji i organizacja napraw infrastruktury i urządzeń informatycznych w punktach sprzedaży,
    • Przygotowanie i dystrybucja urządzeń informatycznych do punktów sprzedaży,
    • Prowadzenie dokumentacji umożliwiającej weryfikację spełnienia wymagań SLA w stosunku do serwisu urządzeń informatycznych do punktów sprzedaży,
    • Bieżące czynności serwisowe i konserwacyjne urządzeń infrastruktury teleinformatycznej (UPS, przełącznik sieciowy).
    Zapraszamy do współpracy osoby:
    • ze znajomością budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego,
    • ze znajomością systemów z rodziny Windows i pakietu Ms Office,
    • ze znajomością zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN i WLAN,
    • z umiejętnością współpracy z klientem wewnętrznym,
    • z doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń teleinformatycznych, alarmowych i CCTV (mile widziane),
    • gotowe do pracy w trybie zmianowym oraz do dyżurowania pod telefonem,
    • z wykształceniem wyższym (mile widziane),
    • z prawem jazdy kat. B.
    Naszym pracownikom oferujemy:

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przy pomocy przycisku APLIKUJ

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata na stanowisko pracy w Totalizatorze Sportowym
    Sp. z o.o.

    Administrator

    Administratorem danych osobowych jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Targowej 25,
    03-728 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail [email protected]

    Przetwarzanie danych

    Administrator może przetwarzać dane osobowe w celu:

    a) przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy
    b) przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

    Okres przechowywania danych

    Dane osobowe, w związku z bieżącym procesem rekrutacyjnym, będą przechowywane do 12 miesięcy od dnia zakończenia procesu. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dane osobowe będą przechowywane 24 miesiące od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

    Przekazywanie danych

    Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.

    Prawa osób, których dane dotyczą

    W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie wysyłając e-mail na adres [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem lub z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem wskazanych powyżej danych kontaktowych. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.