Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Serwisu Technicznego

Totalizator SportowyO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń awarii/problemów,
  • podejmowanie interwencji i organizacja napraw infrastruktury i urządzeń informatycznych w punktach sprzedaży,
  • przygotowanie i dystrybucja urządzeń informatycznych do punktów sprzedaży,
  • prowadzenie dokumentacji umożliwiającej weryfikację spełnienia wymagań SLA w stosunku do serwisu urządzeń informatycznych do punktów sprzedaży,
  • bieżące czynności serwisowe i konserwacyjne urządzeń infrastruktury teleinformatycznej (UPS, przełącznik sieciowy).

Nasze wymagania

  • znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego,
  • znajomość systemów z rodziny Windows i pakietu Ms Office,
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN i WLAN,
  • umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym,
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń teleinformatycznych, alarmowych i CCTV – mile widziane,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz na dyżury pod telefonem,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. Serwisu Technicznego, Zielona Góra