Oferta pracy

Specjalista ds. Serwisu Terenowego

Totalizator Sportowy

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie na rzecz Spółki TS usług serwisowych w naziemnych punktach sprzedaży i salonach gier na automatach na terenie Oddziału,

  • wykonywanie napraw, konserwacji i innych czynności związanych z utrzymaniem sprawności technicznej urządzeń, wymiana wadliwych urządzeń lub ich podzespołów,

  • realizowanie zleceń instalacji oraz deinstalacji urządzeń w punktach Totalizatora Sportowego - zakres Instalacji urządzeń obejmuje montaż urządzeń w nowo otwartym punkcie sprzedaży lub doinstalowanie urządzeń peryferyjnych w istniejącym punkcie wraz z prowadzeniem odpowiedniego okablowania, sposób montażu (instalowanie urządzeń wiszących lub stojących),

  • instalowanie oraz deinstalowanie anten zewnętrznych,

  • konfigurowanie i wymienianie oprogramowania (Firmware oraz aplikacji) w terminalach, automatach do gry oraz innych urządzeniach,

  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją serwisową, procedurami oraz manualami postępowania,

  • usuwanie awarii wg klasyfikacji punktów obsługi sprzedaży (POS) w ustalonych czasach SLA; dla punktów obsługi sprzedaży typu GOLD/PREMIUM w czasie do 4 godzin, dla punktów obsługi sprzedaży typu SILVER w czasie do 8 godzin, dla punktów obsługi sprzedaży typu STANDARD/STANDARD INNY do końca następnego dnia,

  • instalowanie urządzeń w kolekturze w terminie 5 dni roboczych od zgłoszenia,

  • deinstalowanie urządzeń w Punktach Klienta TS do 5 dni od zgłoszenia.

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia ewidencji numerów seryjnych wymienianych urządzeń i/lub modułów zgodnie z ustaleniami,

  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń podobnego typu dla minimum jednego podmiotu (np. serwis terminali płatniczych) w okresie ostatnich 12 miesięcy - mile widziane,

  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1kV (przez cały okres trwania umowy),

  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o braku przeciwskazań do prac na wysokości (przez cały okres trwania umowy),

  • pozostanie w stałej dyspozycji serwisowej w ustalonym czasie w ramach godzin pracy serwisu (7:00-22:00) siedem dni w tygodniu z pominięciem dni ustawowo wolnych od pracy,

  • dostęp do powierzchni magazynowej w celu przechowywania zapasu urządzeń serwisowych o powierzchni około 10 m²,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy