Specjalista ds. Serwisu Turbin Wiatrowych

Wind Service Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Tymień (pow. koszaliński), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wind Service Sp. z o.o. to polsko-amerykańska Spółka działająca w obszarze energetyki odnawialnej, która od 2009 roku zarządza budową i eksploatacją elektrowni wiatrowych na terenie Polski. Obecnie utrzymujemy i eksploatujemy ponad 140 turbin zgrupowanych w 12 farmach wiatrowych w Polsce. Spółka Wind Service stosuje innowacyjne i nowoczesne podejście w celu optymalizacji pracy turbiny, kładąc najwyższy nacisk na bezpieczeństwo i dobrobyt tych, którzy żyją i pracują w lokalnych społecznościach. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.windservice.eu

Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy przy turbinach wiatrowych, jesteś osobą posiadająca zmysł techniczny, proaktywną i zaangażowaną, która chętnie podejmuje wyzwania i dobrze współpracuje z zespołem, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tymień (woj. zachodniopomorskie)

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Praca w zespole serwisowym przy bieżącej obsłudze turbin wiatrowych,
  • Detekcja i usuwanie awarii turbin wiatrowych,
  • Naprawa i wymiana podzespołów elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych turbin wiatrowych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami serwisowymi.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie techniczne mechaniczne lub elektryczne,
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • Mile widziane doświadczenie na turbinach wiatrowych Vestas,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych elektryką, automatyką, mechaniką i pokrewnymi,
  • Duża samodzielność, umiejętność organizacji pracy i chęć podejmowania wyzwań,
  • Umiejętność pracy w zespole i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do codziennych dojazdów do miejscowości Tymień.

Jakie korzyści oferujemy?

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Możliwość wykupienia karty Multisport oraz pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Program kafeteryjny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy