Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sieci Aptecznych

SUN-FARM

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientami w powierzonym regionie (obecni klienci oraz pozyskiwanie nowych) poprzez osobiste wizyty handlowe w siedzibie Klientów: apteki, biura, sieci aptek;

  • Przygotowanie ofert handlowych;

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych;

  • Szkolenia produktowe pracowników aptek;

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie;

  • Prawa jazdy kategorii B;

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia w obsłudze sieci aptecznych poparte sukcesami;

  • Gotowość do poszerzania kompetencji handlowych;

  • Dyspozycyjność do wykonywania obowiązków w zadaniowym trybie pracy;

  • Preferowane miejsce zamieszkania: Kraków/Rzeszów i okolice;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych ;

  • Mile widziane rekomendacji;

  • Zdolności analityczne ;

  • Podstawowa obsługa Pakietu Office <w szczególności Excel>;

  • Umiejętność zarządzania budżetem ;

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji (umowa o pracę);

  • Przeszkolenie i wdrożenie do pracy na stanowisku;

  • Nowoczesne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon komórkowy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy dający realne możliwości wzrostu zarobków w krótkim okresie czasu;

  • Benefity pracownicze: Karta Medyczna, Karta Multisport, Ubezpieczenie Grupowe (po okresie próbnym);