Specjalista ds. Sieci Dostępowych

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sieci i usług w wybranych technologiach (na przykład xDSL, GPON, ETTH, HFC) - atutem znajomość tych systemów

  • Wsparcie merytoryczne dla zespołów wewnętrznych (IT, biznes, PSP)

  • Wsparcie utrzymaniowe dla zespołów BO/Field

  • Nadzór nad nowymi projektami w obszarze sieci/systemów zarządzania

  • Współpraca z zewnętrznymi Partnerami, w tym zagranicznym

Nasze wymagania

  • Znasz technologię xDSL: standardy (ADSL, VDSL, vectoring) pasma, modulacje, najczęstsze przyczyny problemów

  • Znasz podstawy technologii GPON, Ethernet, Docsis, WiFi

  • Znasz zagadnienia związane z protokołem IP (WAN, LAN, routing, firewall)

  • Umiesz konfigurować urządzenia na podstawie dokumentacji (producenta, własna - opracowana do użytku wewnętrznego), potrafisz wykonywać backup, aktualizację software

  • Znasz urządzenia: DSLAM/OLT (np. Nokia, Huawei) oraz CPE/ONT (różni producenci, technologie)

  • Przygotowanie usług/profili dla części sieciowej oraz customizacji dla urządzeń wysyłanych do klientów

  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy techniczne (diagnostyka, skuteczne rozwiązanie problemu)

  • Jesteś osobą dokładną i asertywną, przedkładasz porządek nad twórczy nieład

  • Z łatwością nawiązujesz relacje i lubisz pracę w wielozadaniowym, dynamicznym środowisku

  • Znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację z partnerami zagranicznymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość rozwoju dzięki wielu szkoleniom tematycznym

  • Przyjazny tryb wdrożenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w zgranym, otwartym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Atrakcyjną ofertę na produkty i usługi Grupy Polsat Plus

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne