Oferta pracy

Specjalista ds. sieci handlowych

ZIELONE BUTELKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

ZIELONE BUTELKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kartuska 213

Gdańsk

Zielone Butelki  Sp.z.o.o S.k w związku z rozwojem firmy poszukuje do swojego
zespołu energicznych, przedsiębiorczych oraz kreatywnych kandydatów
na pozycję:

Do obowiązków kandydata będą należały poniższa zadania:

  • realizacja oraz rozwój sprzedaży w sieciach
  • negocjacje handlowe z sieciami
  • rozbudowa współpracy sieciowej
  • analiza wyników sprzedaży
  • sporządzanie kart produktów oraz deklaracji promocyjnych
  • obsługa i koordynacja systemu zamówień online dla klientów hurtowych
  • przygotowywanie ofert dla klientów sieciowych
  • bliska współpraca z koordynatorem zamówień
  • koordynacja magazynu w czasie realizacji zamówień dla klientów sieciowych i hurtowych
  • tworzenie zleceń wyprowadzania z magazynu
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Poszukujemy kandydatów spełniających poniższe wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość rynku FMCG
  • bardzo dobra znajomość Microsoft office w szczególności excel, world i power point
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność negocjacji i skutecznego planowania
  • prawo jazdy kategorii B

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży winiarskiej
  • doświadczenie w zarządzaniu stanami magazynowymi

Oferujemy:

  • program wdrożenia do pracy
  • szeroki zakres swobody działania
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • motywacyjny system wynagradzania
  • przyjazną atmosferę w zgranym i dynamicznym zespole współpracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne do realizowania powierzonych zadań
  • szkolenia z branży winiarskiej
  • wyjazdy do winnic oraz na tragi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy