Oferta pracy

Specjalista ds. Sieci IP

Netia

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Netia

Puławska 464

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie Netia i spółek zależnych w komunikacji z RIPE NCC, zarządzanie adresacją własną oraz reprezentacja klientów biznesowych.

  • Zarządzanie obiektami w bazie WHOIS, rejestracja i utrzymanie danych w bazach wewnętrznych, audyty zasobów.

  • Współpraca i wsparcie dla obszarów B2B w zakresie przydzielania zasobów IP, realizacji projektów oraz egzekwowania polityki RIPE.

  • Współpraca z SoC/BBK w zakresie monitorowania i reagowania na incydenty w sieciach.

  • Realizacja i nadzór projektów związanych z budową sieci IP/Ethernet.

  • Wdrażanie nowych technologii i dostawców usług w zakresie podległej technologii.

  • Przygotowanie narzędzi do automatyzacja codziennych zadań.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zasad działania sieci IP oraz protokołów wykorzystywanych w tych sieciach (TCP/IP, BGP) oraz zasad adresacji wykorzystywanych w tych sieciach.

  • Znajomość systemów operacyjnych oraz podstawowa znajomość języków skryptowych.

  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze urządzeń sieci IP/Ethernet.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie.

  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • Znajomość zasad funkcjonowania i polityki RIPE NCC.

  • Znajomość zasad zarządzania adresacją.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii IP, awansu oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w zespole profesjonalistów.

  • Pakiet benefitów pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne