Oferta pracy

Specjalista ds. sieci komputerowych

COIG

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie procedur administracyjnych związanych z pracą w Zespole Utrzymania Ruchu,

  • prowadzenie dokumentacji,

  • monitorowanie zdarzeń w sieci,

  • rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji systemów informatycznych,

  • wsparcie użytkownika końcowego,

  • podnoszenie i utrzymywanie na właściwym poziomie niezbędnych kwalifikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów operacyjnych i sieci teleinformatycznych,

  • praktyczna umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco, Juniper, Fortinet,

  • praktyczna znajomość/umiejętność obsługi routerów, przełączników, firewalli, loadbalancerów, systemów IDS/IPS,

  • praktyczna znajomość systemów antyDDoS,

  • praktyczna znajomość protokołów sieci LAN, WLAN,

  • praktyczna znajomość protokołów routingu,

  • praktyczna znajomość protokołów IPSec i zagadnień VPN,

  • praktyczna znajomość zagadnień QoS,

  • praktyczna znajomość zagadnień monitoringu infrastruktury sieciowej,

  • praktyczna znajomość technologii i okablowania Ethernet (UTP i Fiber Optic) oraz zasad tworzenia połączeń w szafach krosowniczych,

  • umiejętność dokumentowania swojej pracy,

  • komunikatywność, rzetelność, operatywność, aktywność, odpowiedzialność, kreatywność,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dbałość o rozwój własny i poszerzanie wiedzy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • minimum trzyletnie doświadczenie w administracji urządzeniami sieciowymi.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,

  • pracę w grupie profesjonalistów,

  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

COIG

Firma COIG S.A. poszukuje analityków do zespołów opracowujących i dostarczających rozwiązania webowe dla klientów z sektora komercyjnego i publicznego (Systemy CMS, Portale WWW, Platformy e-Usług, Dedykowane i Zintegrowane Aplikacje Webowe, Systemy Elektroniczengo Obiegu Dokumentów, WorkFlow oraz Systemy Analityczno-Raportowe).

Przewiń do profilu firmy