Oferta pracy

Specjalista ds. Sieci Marketów

POLMARK sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Tarnów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą istniejącą od 1993 r. z siedzibą w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wytwarzaniu osprzętu elektrycznego, cały czas rozszerzając naszą ofertę. Równocześnie w celu zapewnienia klientom jak najlepszej obsługi powstał dział handlowy, który obok wyrobów własnej produkcji oferuje osprzęt polskich i zagranicznych producentów. Obecnie przy produkcji i dystrybucji wyrobów zatrudniamy około 300 osób. Dystrybucja prowadzona jest na terenie całej Polski oraz za granicą poprzez:

  • Oddziały firmy z biurami handlowymi, zapleczem magazynowym, własną bazą transportową
  • Przedstawicieli handlowych
  • Sieć partnerów handlowych i dystrybutorów – jesteśmy dostawcą do sieci Leroy Merlin, Castorama, Bricodepot, Bricoman, Bricomarche, PSB, Majster(RCMB), Merkury Market, Baumax, Stofarb, Majster ABC.
  • Sklepy firmowe

Opis stanowiska:

  • praca w delegacji - od wtorku do piątku (wyjazd we wtorek, powrót w piątek)
  • praca na terenie województw wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • budowanie stałych relacji z pracownikami działu elektrycznego obsługiwanych sklepów
  • kontrola wyglądu stoiska elektrycznego i wprowadzanie poprawek w celu zwiększenia sprzedaży
  • sprawdzanie i poprawianie błędnych cen i opisów produktów
  • szkolenia asortymentowe pracowników działu elektrycznego
  • osiąganie planów i celów sprzedaży na powierzonym rynku
  • uzgadnianie baz towarowych i towarowanie nowych marketów
  • zgłaszanie pomysłów dotyczących ekspozycji towaru, metod promocji
  • zbieranie informacji z rynku

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B poparte min. 2-letnim doświadczeniem
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność zarządzania czasem
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód
  • telefon
  • tablet
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy