Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sieci

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Solutions for Technology Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych o ugruntowanej pozycji rynkowej. Współpracujemy z wiodącymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku.

    Miejsce pracy: Opole

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne,
    • certyfikaty CISCO – mile widziane,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną sprzętu i oprogramowania, oraz zapewniającym  swobodną komunikację,
    • praktyczna znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WAN, WLAN,
    • bardzo dobra wiedza z zakresu switchy i routerów oraz protokołów sieciowych,
    • znajomość zagadnień związanych ze wszystkimi warstwami modelu OSI,
    • wiedza z zakresu diagnostyki sieci komputerowych,
    • znajomość IPv6,
    • znajomość protokołów multicastowych,
    • znajomość protokołu MPLS,
    • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
    • umiejętność i chęć doskonalenia zawodowego,
    • dobry zmysł organizacyjny i analityczne myślenie,
    • prawo jazdy kat. B.

    Opis stanowiska:

    Osoba pracująca na opisywanym stanowisku będzie realizować sprzedażowe i posprzedażowe wsparcie techniczne dla klientów firmy,  polegające na:

    • udziale  w przygotowywaniu prezentacji oraz materiałów technicznych i techniczno-marketingowych dla rozwiązań sieciowych znajdujących się w portfolio firmy,
    • doradztwie technicznym w zakresie wspomnianych urządzeń,
    • kontakcie z klientem w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania i jego konfiguracji,
    • prowadzeniu analizy problemów konfiguracyjno-utrzymaniowych, które pojawiły się  w sieci klienta, w celu ich rozwiązania,
    • prowadzeniu laboratoryjnych  testów urządzeń i rozwiązań sieciowych,
    • kontakcie z producentami sprzętu w celu zrealizowania powyższych punktów.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez kursy i szkolenia,
    • bogaty pakiet świadczeń takich jak:
      • Karta Multisport
      • Ubezpieczenie medyczne
      • Ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.