Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sieci

Konwerga sp. z o.o.O firmie

4 000–9 000
brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Konwerga sp. z o.o.

Janikowska 21

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację parametrów technicznych, projektowanie, instalowanie, uruchamianie i testowanie rozwiązań transmisji sieciowej, systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz inteligentnych systemów cyfrowego monitoringu wizyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie branżowe: informatyczne lub telekomunikacyjne
  • Znajomość technologii i rozwiązań sieciowych: switching, routing, wifi, security
  • Praktyczna znajomość protokołów sieciowych warstw 1-5 modelu ISO/OSI
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem (ref. poz. B2)
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Komunikatywność i otwartość
  • Kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy u integratora rozwiązań teleinformatycznych
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki i/lub telekomunikacji
  • Znajomość rozwiązań klasy Firewall, NAC
  • znajomość zagadnień i systemów związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym, m.in. SIEM, UBA, DLP
  • potwierdzenie umiejętności w certyfikatach dotyczących zagadnień sieciowych, np. CCNA, CWNA lub równoważnych
  • znajomość rozwiązań serwerowo - macierzowych oraz technologii wirtualizacji

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która jest liderem rynkowym w wielu obszarach
  • Możliwość zdobycia wiedzy z bardzo zaawansowanych technologii
  • Pracę przy realizacji dużych i złożonych projektów
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i jego wzrost w miarę postępów w realizacji celów
  • Premie w zależności od uzyskiwanych wyników
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Renomowany integrator systemów teleinformatycznych wyspecjalizowany w zaawansowanych systemach teletransmisyjnych przewodowych i bezprzewodowych (WiFi, MPLS, DWDM itp.), cyfrowym monitoringu wizyjnym oraz systemach bezpieczeństwa teleinformatycznego. Firma w wielu obszarach zaliczana jest do krajowych liderów rynkowych i stwarza duże możliwości rozwoju dla swoich pracowników poprzez szkolenia i udział w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów.

Specjalista ds. sieci, Janikowska 21, Poznań