Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sieci spożywczych

Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, prowadzenie i koordynacja zamówień od klientów,

  • tworzenie i archiwizacja ofert handlowych w programie XL, Excel, Word,

  • przygotowywanie wniosków wdrożeniowych dla nowych artykułów,

  • tworzenie raportów sprzedażowych w systemie BI,

  • nadzór nad obiegiem umów handlowych/ porozumień,

  • obsługa i stały kontakt z klientami sieci spożywczych,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • udział w rozmowach i negocjacjach rocznych z klientami,

  • monitorowanie działań konkurencji na rynku,

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania bardzo dobrych relacji z klientami,

  • minimum 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientem,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • sumienność i dokładność,

  • dobra znajomość programów XL, Excel, Word,

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat bez pośredników w dynamicznie rozwijającej się firmie z gwarancją terminowych wypłat,

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo – magazynowo - produkcyjnym,

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń wdrażających,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i zaangażowanym zespole,

  • bardzo dobry standard zaplecza socjalnego