Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sieci Światłowodowej

Netia

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • lokalizowanie oraz usuwanie awarii i usterek na sieciach światłowodowych (międzymiastowych, magistralnych, lokalnych, dostępowych np. PON)

  • wykonywanie pomiarów optycznych na sieciach aktywnych i nieaktywnych (reflektometryczne, tłumienności, inne)

  • udział w odbiorach sieci światłowodowych, w tym na sieciach PON

  • zestawianie tras i rozbudowa sieci światłowodowej

  • wykonywanie prewencji na sieciach światłowodowych

  • odpowiedzialność za spełnienie wskaźników jakościowych KPI

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w ramach firmy: Dział Planowania, Centrum Zarządzania Siecią, Jednostki Terenowe, Kierownicy Projektów

  • współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie lokalizacji i usuwania awarii sieci FO

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz tworzenie dokumentacji pomiarowej i poawaryjnej

  • obsługa systemów paszportyzacji sieci i realizacji zleceń FSM (Field Service Management)

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność i gotowość do pełnienia dyżurów

  • możliwość i gotowość do pracy w równoważnym trybie pracy

  • podstawowa znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera, znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze połączone z premią za realizację zadań

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań

  • szkolenia techniczne i certyfikowane

  • pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karnetów sportowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi