Oferta pracy

Specjalista ds. Sieci Teleinformatycznych

Centralny Ośrodek Informatyki

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Routing&Switching

O projekcie

Specjalista ds. Sieci Teleinformatycznych będzie odpowiedzialny za utrzymanie, administrację oraz rozwój sieci teleinformatycznych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie aktywnymi elementami sieci,

  • przygotowywanie i wykonywanie wdrożeń,

  • planowanie rozwoju infrastruktury sieciowej zgodnie z najlepszymi praktykami,

  • monitorowanie, utrzymywanie dostępności i funkcjonalności infrastruktury sieciowej,

  • realizację działań mających na celu minimalizację ryzyka oraz zapobieganie występowaniu awarii środowisk,

  • tworzenie dokumentacji, procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych,

  • planowanie rozwoju infrastruktury aplikacyjnej zgodnie z najlepszymi praktykami,

  • obsługa zgłoszeń, incydentów, awarii,

  • współpraca z innymi zespołami podczas wdrażania nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • podstawowa znajomość technologii: Routing&Switching, bezpieczeństwa teleinformatycznego (Firewall, VPN, L2 Security, SSL), balansowania ruchu sieciowego,

  • doświadczenie w administracji siecią LAN/WAN oraz WiFi,

  • doświadczenie w utrzymaniu infrastruktury sieciowej wymagającej wysokiej dostępności,

  • znajomość zagadnień z zakresu: QoS, MPLS, DWDM,

  • niekaralność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację o tematyce technicznej z wymaganego obszaru,

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • udział w zróżnicowanych technicznie projektach,

  • dostęp do najnowszych technologii,

  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,

  • dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,

  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego,

  • dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy