Specjalista ds. sieci w Zespole Administratorów Sieci Telekomunikacyjnej

NASK SPÓŁKA AKCYJNA

11 Listopada 23

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja urządzeń sieciowych i uruchamianie usług telekomunikacyjnych,

  • obsługa klientów grupy NASK w ramach II i III linii wsparcia,

  • bieżące administrowanie Siecią Szkieletową,

  • projektowanie, optymalizacja, rozbudowa sieci szkieletowej oraz usług świadczonych za jej pośrednictwem,

  • współpraca z podwykonawcami świadczącymi usługi na rzecz grupy NASK.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • ma wykształcenie wyższe (preferowane techniczne z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki, informatyki lub radiokomunikacji),

  • posiada praktyczną znajomość technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych dla zakresu: switching, routing, VOIP, firewalling,

  • posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych,

  • posiada doświadczenie w administrowaniu oraz zarządzaniu sieciami WAN,

  • posiada doświadczenie w administrowaniu sieciami telekomunikacyjnymi w zakresie: obsługi awarii, szkieletowych oraz klienckich, konserwacji, rozbudowy, optymalizacji oraz utrzymania,

  • ma praktyczną znajomość urządzeń sieciowych wiodących dostawców: Cisco, Juniper, Mikrotik, Huawai, Fortigate,

  • posiada minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • jest gotowa do podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów.

To oferujemy

  • Potrzebujesz wyzwań? Ciekawa, ambitna i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającym się zespole czeka na Ciebie.

  • Chcesz zadbać o siebie i bliskich? Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe na życie.

  • Chcesz się rozwijać? U nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu…

  • Lubisz aktywność fizyczną? Mamy dla Ciebie kartę Multisport oraz możesz dołączyć do naszej firmowej drużyny biegowej.

  • Chcesz mieć chwilę dla siebie? Oferujemy dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku