Oferta pracy

Specjalista ds. Sieci Własnej

PKO Bank Polski SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • inicjujesz działania w zakresie poprawy warunków pracy pracowników i obsługi klientów,

  • optymalizujesz wykorzystanie urządzeń samoobsługowych,

  • współpracujesz z wieloma jednostkami funkcjonującymi w Banku,

  • uczestniczysz we wdrożeniach nowych rozwiązań technologicznych w oddziałach i agencjach,

  • inicjujesz działania w celu optymalizacji sieci detalicznej na podstawie raportów dotyczących efektywności poszczególnych elementów tej sieci, w tym czasu pracy oddziałów oraz przygotowujesz propozycje zmian w tym zakresie,

  • zapewniasz utrzymanie technicznych warunków funkcjonowania agencji,

  • realizujesz czynności sprawdzające w lokalach agencyjnych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (ewentualnie niepełne wyższe),

  • potrafisz analizować i przetwarzać informacje, dane, procesy oraz formułować wnioski i rekomendacje,

  • potrafisz przygotowywać prezentacje oraz komunikację z trafnym przekazem, ciekawą kompozycją treści oraz obrazu

  • potrafisz przygotować raporty

  • masz umiejętności pracy twórczej, koncepcyjnego myślenia, zdolności organizacyjnych,

  • potrafisz samodzielnie oraz zespołowo realizować złożone zadania

  • szukasz rozwiązań, doprowadzasz zadania do końca w odpowiedniej jakości i terminie,

  • pracujesz z systemami typu Power Point, Excel,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • program rekomendacji pracowników

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy