Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. skarbu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Boryszew Automotive Plastics jest jedną z wiodących, światowych grup zajmujących się formowaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych dla branży motoryzacyjnej oraz form wtryskowych do produkcji wyżej wymienionych elementów. Grupę BAP tworzą zakłady produkcyjne na terenie Polski, Niemiec, Czech i Rosji.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Prognozowanie stanu środków pieniężnych i monitorowanie spływu należności
    • Analiza prognozy przepływów pieniężnych podległych spółek
    • Analiza wzajemnych rozrachunków spółek
    • Nadzór nad dokumentacją umów kredytowych, pożyczek i obligacji
    • Współpraca z bankami
    • Analiza realizacji konwenantów kredytowych
    • Sporządzanie analiz ad hoc oraz raportów wewnętrznych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodne kontakty biznesowe z klientem
    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub pokrewne
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pionie finansowym, mile widziane w obszarze skarbu lub analiz finansowych
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Wysoki poziom świadomości biznesowej
    • Umiejętność utrzymywania dobrych relacji w międzynarodowym zespole
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym zespole
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Benefity pracownicze (Karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe PZU)
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, komputer)

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Automotive Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. M. Skłodowskiej- Curie 73 moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu osobowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. skarbu"
    bottom