Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Składu Podatkowego

  • Bukowiec (pow. łódzki wschodni; gm. Brójce), Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SANNPROFI Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Sannprofi Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź (okolice), Bukowiec (pow. łódzki wschodni; gm. Brójce)
Region: łódzkie
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjmowania, przetwarzania i wydawania towarów objętych procedurą zawieszenia akcyzy
  • Sporządzanie deklaracji dla podatku akcyzowego
  • Współpraca z urzędami i klientami firmy w celu uzyskania danych niezbędnych do dokonania odpowiednich rozliczeń akcyzowych
  • Prowadzenie ewidencji składu podatkowego
Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia agenta celnego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana języka rosyjskiego
  • Wysokie standardy pracy, dokładność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę i pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwości ciągłego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.