Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Składu Podatkowego

  • Bukowiec (pow. łódzki wschodni; gm. Brójce), Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SANNPROFI Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem firma Sannprofi Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź (okolice), Bukowiec (pow. łódzki wschodni; gm. Brójce)
    Region: łódzkie
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjmowania, przetwarzania i wydawania towarów objętych procedurą zawieszenia akcyzy
    • Sporządzanie deklaracji dla podatku akcyzowego
    • Współpraca z urzędami i klientami firmy w celu uzyskania danych niezbędnych do dokonania odpowiednich rozliczeń akcyzowych
    • Prowadzenie ewidencji składu podatkowego
    Wymagania:
    • Wykształcenie min średnie
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Mile widziane uprawnienia agenta celnego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomość języka angielskiego, mile widziana języka rosyjskiego
    • Wysokie standardy pracy, dokładność, odpowiedzialność
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę i pakiet świadczeń pozapłacowych
    • Możliwości ciągłego rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.