Oferta pracy

Specjalista ds. sklepu internetowego

Schumacher Packaging Sp. z o.oO firmie

  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z  tektury litej i falistej.
Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu marketingu na stanowisku:

Główne zadania:

  • rozwój i obsługa sklepu internetowego w ścisłej współpracy z niemiecką centralą firmy
  • opieka nad katalogiem produktowym
  • tworzenie i weryfikacja tytułów, opisów produktów itp. w tym tłumaczenia z języka angielskiego lub niemieckiego na polski
  • wprowadzanie, monitorowanie cen
  • przeprowadzanie akcji promocyjnych
  • dbałość o atrakcyjność i aktualność oferty na platformie sprzedażowej
  • monitorowanie realizacji celów i raportowanie wyników

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub/ i angielskiego (warunek konieczny)
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu e-commerce, technik i narzędzi marketingu internetowego
  • analitycznego podejścia do powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy, terminowości

Oferujemy pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość udziału w projekcie e-commerce od podstaw, wsparcie zespołu sprzedażowego, niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy). Praca stacjonarna w zakładzie w Krępicach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od samego początku
  • program szkoleń, kursy językowe
  • karta multisport
  • bilety do kina
  • upominki jubuleuszowe i okazjonalne
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
CV z nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne