Oferta pracy

Specjalista ds. Skonsolidowanej Sprawozdawczości Finansowej

DuoLife S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Więckowice (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce pracy: Więckowice

Finanse to Twoje drugie imię? Giełda, spółki, tabele, zestawienia to coś co Cię fascynuje? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, a jednocześnie dobrze się bawić, rozwijać i poznawać niesamowitych ludzi? Doskonale 😊 My już nie możemy się doczekać! 😊

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • weryfikacja oraz sporządzanie miesięcznych raportów finansowych spółek zależnych w międzynarodowej grupie kapitałowej
  • sporządzanie miesięcznych jednostkowych i skonsolidowanych raportów finansowych grupy kapitałowej oraz raportów okresowych dla celów statutowych oraz giełdowych
  • raportowanie finansowe na potrzeby giełdy i innych instytucji zewnętrznych
  • przygotowywanie danych finansowych na potrzeby organów spółki, audytu finansowego akcjonariuszy, interesariuszy
  • kontakt z księgowością spółek zależnych (polskich oraz zagranicznych) w celu wyjaśniania transakcji
  • nadzór i weryfikacja księgi głównej spółek zależnych pod kątem MSSF oraz w zakresie sprawozdawczości finansowej
  • uzgadnianie transakcji pomiędzy spółkami w ramach grupy kapitałowej
  • współpraca z księgowościami spółek zależnych
  • analiza występujących zdarzeń gospodarczych pod kątem ujęcia ich zgodnie z MSSF
  • monitorowanie zmian w MSSF pod kątem ich wpływu na dane finansowe
  • wdrażanie nowych projektów/procesów/narzędzi w ramach implementacji nowych standardów/zmian w MSSF
  • kreowanie i tworzenie nowych rozwiązań, które podniosą jakość i ułatwią proces sporządzania sprawozdań finansowych i raportów okresowych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji przez osoby, które potwierdzą poniższe kwalifikacje i umiejętności:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sporządzaniem lub badaniem sprawozdań finansowych
  • wykształcenie wyższe (ekonomia / rachunkowość / finanse)
  • znajomość zasad sporządzania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych: bilans, rachunek zysków i strat, cash flow
  • znajomość zasad rachunkowości, w tym Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • znajomość zagadnień grupy kapitałowej m.in. nabycia udziałów, połączenia
  • doświadczenie w raportowaniu danych finansowych na potrzeby giełdy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
  • dokładność, dociekliwość, rzetelność
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętności w zakresie zaawansowanej obsługi MS Excel
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu księgowego Optima
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów

Co oferujemy dla Ciebie?

  • będziesz pracował w firmie, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość
  • każdego dnia będziesz doświadczał wspaniałych rzeczy, bo praca może być przygodą - nuda Ci nie grozi
  • wyzwania zawodowe i ciągły rozwój, które nigdy się nie skończą :)
  • odpowiedzialne stanowisko, które przyniesie ogrom satysfakcji
  • dobrą zabawę : ) finanse to poważna sprawa, ale uśmiechu i poczucia humoru w naszym biurze nie brakuje, bo najważniejsze żeby nie tracić równowagi :)
  • zostaniesz objęty prywatną opieką medyczną i ubezpieczeniem na życie, bo Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne
  • zadbasz o zdrowie swoje i bliskich :)
  • głodny z pracy nie wyjdziesz ;)
  • będziesz pracował w miejscu, w którym realny wpływ na rozwój firmy to nie frazes - tutaj naprawdę wiele od Ciebie zależy!
  • szukanie miejsca postojowego i robienie kolejnego okrążenia codziennie rano już Ci nie grozi - gwarantujemy bezpłatny parking i pewne miejsce
  • w kuchni, w której najbardziej wytrawni smakosze znajdą coś dla siebie - aromatyczną kawę rewelacyjnej jakości, herbatę w dziesiątkach smaków, cytrynę, miód, miętę, imbir, sok malinowy - do koloru do wyboru ;) znajdziesz też czas, aby nawiązać relacje z koleżankami i koleżankami - a nie od dziś wiadomo, że najlepsze imprezy są w kuchni ;)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy
  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

Zobacz, że można inaczej!
Pracuj nie dla nas, a z nami!

Niezbędnym elementem rekrutacji jest zaprezentowanie swojego portfolio.

Prosimy o przesłanie załączników lub udostępnienia linka.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Pozwolimy sobie skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy