Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. skupu płodów rolnych

  • Częstochowa, Kłobuck, Krzepice, Albertów (pow. kłobucki), śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakład Produkcji Spożywczej Jamar sp.j – producent przetworów owocowo-warzywnych, działający w branży od 20 lat  w związku z dynamicznym rozwojem oraz z ekspansją na rynki zagraniczne poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa, Kłobuck, Krzepice, Albertów (pow. kłobucki)

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z producentami rolnymi w zakresie skupu płodów rolnych
    • Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw produktów rolnych
    • Aktualizacja bazy dostawców i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami, negocjowanie warunków skupu;
    • Koordynacja procesu dostarczenia surowca do zakładu
    • Analiza sytuacji na rynku płodów rolnych

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie skupu produktów rolnych
    • Doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi
    • Znajomość rynku rolnego oraz budowania i zarządzania bazą dostawców
    • Wykształcenie rolnicze i pokrewne - mile widziane
    • Dobra organizacja pracy własnej, analizowania i planowania
    • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych
    • Znajomość j. angielskiego i niemieckiego – mile widziane

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia branżowe
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • Pracę w systemie home office
    • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat

    Oferty prosimy kierować na adres za pomocą przycisku do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom