Specjalista ds. skupu płodów rolnych

  • Działoszyn, Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Zakład Produkcji Spożywczej Jamar sp.j – producent przetworów owocowo-warzywnych, działający w branży od 20 lat  w związku z dynamicznym rozwojem oraz z ekspansją na rynki zagraniczne poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Działoszyn, Wieluń

Opis stanowiska:

  • Współpraca z producentami rolnymi w zakresie skupu płodów rolnych
  • Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw produktów rolnych
  • Aktualizacja bazy dostawców i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami, negocjowanie warunków skupu;
  • Koordynacja procesu dostarczenia surowca do zakładu
  • Analiza sytuacji na rynku płodów rolnych

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie skupu produktów rolnych
  • Doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi
  • Znajomość rynku rolnego oraz budowania i zarządzania bazą dostawców
  • Wykształcenie rolnicze i pokrewne - mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej, analizowania i planowania
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych
  • Znajomość j. angielskiego i niemieckiego – mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Pracę w systemie home office
  • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat

Oferty prosimy kierować na adres za pomocą przycisku do aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Z.P.S. "JAMAR" Szczepaniak sp. j. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Z.P.S. "JAMAR" Szczepaniak sp. j. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się