Oferta pracy

Specjalista ds. Skype Support

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14

Poznań

INTERNAL Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstała w kwietniu 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting), z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania. Spółka wykonuje usługi księgowe dla innych europejskich organizacji Grupy Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Aktualnie poszukujemy:
Młodszy specjalista/Specjalista ds. Skype Support

Zadania:

  • samodzielne opracowywanie zapytań per telefon i e-mail w sprawach Skype for Business,
  • asset Management Prozess dla zadań z tematyki techniki ds. wideokonferencji oraz techniki medialnej,
  • przeprowadzanie statystyk oraz raportowanie do klienta,
  • opracowywanie dodatkowych zadań tzw. Ad-hoc po wcześniejszych ustaleniach z team leaderem, np. dotyczących administrowania i spisania sprzętu Logitech w spółce Volkswagen AG w celach up-dateowych, pomoc w administrowaniu i rozwiązywaniu problemów dla urządzeń Clickshare, zadania w tematyce Print-Solution, itp.
  • komunikacja z działem K-FIOD Volkswagen AG,
  • wsparcie dla procesu Knowledge Management i samodzielne rozwiązywanie problemów z stakeholderem, jak np. EHDD, Fujitsu,
  • komunikacja i koordynacja przy rozwiązywaniu problemów/zagadnień bezpośrednio z dostawcami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywny j.niemiecki w mowie i piśmie (min. B1/B2),
  • komunikatywny j.angielski w mowie i piśmie (min. B1/B2),
  • orientacja na klienta,
  • dokładność, koncentracja na szczegółach,
  • proaktywna postawa,
  • zainteresowanie tematyką IT,
  • dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów,
  • proaktywna postawa.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazna i otwarta kultura organizacyjna,
  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Zniżki pracownicze
    na zakup samochodów VW
  • Nowoczesne
    i przestronne biuro
    w centrum Poznania
  • Bony świąteczne i wakacyjne
  • Premia roczna uzależniona
    od wyników pracy
  • Świeże owoce

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy