Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Social Ads

  • Poznań, Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

    Opis stanowiska pracy:

    • udział w przygotowywaniu prezentacji sprzedażowych dla potencjalnych klientów,
    • obsługa działań w zakresie kampanii paid social (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter),
    • planowanie, prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii paid social,
    • raportowanie wyników,
    • terminowe i prawidłowe rozliczenie kampanii.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • otwartość na dynamiczne zmiany i przyswajanie wiedzy,
    • bardzo dobra obsługa MS Office zwłaszcza MS Excel, PowerPoint,
    • wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • wysoka kultura osobista i efektywna organizacja pracy,
    • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych,
    • znajomość narzędzia Menedżer Reklam,
    • zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju,
    • mile widziana znajomość Google Analytics,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z wykorzystaniem
    • zewnętrznych narzędzi do budowy i optymalizacji kampanii np. AdEspresso,
    • Qwaya, ROI Hunter, WordStream, FastTony, Kenshoo.

    Oferujemy:

    • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań,
    • pracę w młodym zespole w jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM w Polsce,
    • zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia,
    • niezbędne narzędzia (telefon, laptop itd.),
    • jasną ścieżkę rozwoju i kariery.
    • Podstawa + rozbudowany system prowizyjny.
    • Zarobki 2000 – 10 000 zł (uzależnione od wyników, doświadczenia)
    • Umowa B2B
    • Praca w biurze (Plewiska k. Poznania) – od poniedziałku do piątku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.