Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social media

Kontri Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i tworzenie treści w social mediach

  • Monitoring i budowanie zasięgów w social mediach

  • Współpraca z influencerami

  • Wspieranie zespołu w innych działaniach z zakresu e-marketingu

  • Analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu e-marketingu i praktyczna znajomość social mediów

  • Systematyczność i samodzielność w działaniu

  • Dobra znajomość Google Analytics, Business Manager

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Facebook Ads mile widziane

  • Posiadasz inne cenne umiejętności? Pochwal się!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży e-commerce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • Stałe lub elastyczne godziny pracy – wybór należy do Ciebie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie

  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń

Kontri Sp. z o.o.

Firma Kontri Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą z branży e-commerce działającą na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie w dystrybucji bielizny i odzieży, jednakże wraz z rozwojem firmy nasz asortyment jest sukcesywnie poszerzany o nowe produkty.

Przewiń do profilu firmy