Oferta pracy

Specjalista ds. Social Media

Śnieżka Trade of Colours Sp. z o.o.

  • Brzeźnica (pow. dębicki)

    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w social media (m.in. Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter) w Polsce oraz na rynkach eksportowych

  • Planowanie, realizowanie oraz rozwijanie komunikacji w social media wg założonej strategii

  • Nawiązywanie interakcji z konsumentami w kanale social media oraz rozwijanie społeczności

  • Prowadzenie i kompleksowe zarządzanie profilami marek w mediach społecznościowych (np. tworzenie treści postów, moderowanie fanpage)

  • Monitorowanie wdrożonych rozwiązań oraz optymalizowanie ich pod kątem realizowania założonych KPI w kampaniach digital

  • Proponowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań podnoszących skuteczność działań w kanale social media

  • Pozyskiwanie ruchu na strony markowe z kanału social media

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w zakresie digital marketingu

  • Projektowanie widoków ekranów, formularzy, wniosków oraz innych dokumentów dla klienta

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi np. agencjami, blogerami, influencerami w zakresie prowadzonych projektów

  • Wspólnie z Inspektorem Danych Osobowych dbanie o przestrzeganie przepisów prawa (w szczególności ochrony danych osobowych)

  • Realizowanie celów sprzedażowych poprzez realizację działań komunikacyjnych w kanałach digital

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie kierunkowe oraz praktyczne doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych (doświadczenie zdobyte w dziale marketingu firmy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • Efektywnie planujesz i realizujesz projekty z zakresu digital marketingu

  • Znasz narzędzia Facebook jak własną kieszeń

  • Masz zmysł estetyczny i potrafisz tworzyć angażujące treści

  • Swobodnie komunikujesz się po angielsku (mile widziana dodatkowa znajomość języka rosyjskiego)

  • Analizujesz rynek i zauważasz to, co umyka innym

  • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem

  • Wykazujesz się proaktywnością, a nowe zadania taktujesz jako wyzwania

  • Potrafisz efektywnie działać pod presją czasu, a multizadaniowość jest Twoim atrybutem

  • Zmiana Cię nie paraliżuje, lecz daje przestrzeń do nowych rozwiązań

  • Ciągle podnosisz sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i wyżej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw

  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp m.in. do sklepów, ofert kulturalnych, turystycznych, rekreacyjnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną.

  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Zaaplikuj i daj się poznać!

Tym samym informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.