Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media

CHF DESIGN

4 0008 000 brutto / mies.

CHF DESIGN

Józefa Wybickiego 7a

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

Obecnie szukamy Specjalisty ds. Social Media. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie prowadzenie wszelkich działań, które wpływają na obecność i rozwój marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Tiktok itp.).

Zajmuje się redagowaniem postów, przygotowaniem grafik, przygotowaniem stories, przygotowaniem video oraz transmisji online, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem komentarzy i odpowiadaniem na pytania, organizacją konkursów, zarządzaniem współpracą z influencerami, wprowadzaniem nowych rozwiązań. Do ich obowiązków należy także monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań oraz stały monitoring konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość Business Managera.

  • Wiedzy z zakresu social media oraz chęć do jej nieustannego pogłębiania.

  • Wiedza z zakresu e-commerce marketingu mile widziana.

  • Kreatywność, głowa pełna pomysłów, komunikatywność, multizadaniowość, dobra znajomość photoshopa lub innego programu graficznego, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dodatkowymi atutami będzie: znajomość branży odzieżowej, umiejętność analizy danych i wyszukiwania ciekawych informacji oraz elastyczność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy.

  • Forma zatrudnienia do ustalenia.

  • Stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę.

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CHF DESIGN

Branżą e-commerce. Sklep internetowy www.charlottefashion.pl

Przewiń do profilu firmy