Oferta pracy

Specjalista ds. Social Media

Diather Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

firma farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: biuro Gdańsk lub zdalnie

Opis stanowiska:

  • opracowanie strategii marki w social media
  • prowadzenie i zarządzanie projektami związanymi z budową wizerunku firmy
  • zarządzanie profilami w serwisach ( Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter)
  • śledzenie aktywności związanej z firmą w social media
  • samodzielne tworzenie contentu
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • badanie trendów oraz wdrażanie ich do strategii
  • analiza otoczenia konkurencyjnego w social media

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość mediów społecznościowych ( Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter)
  • umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści
  • umiejętność tworzenia materiałów audiowizualnych oraz ich obróbka
  • komunikatywność, pomysłowość i kreatywność, otwartość na nowe kontakty
  • planowanie, realizowanie i raportowanie kampanii reklamowych w social media
  • portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w nowoczesnej organizacji
  • pracę związana z tematyką farmaceutyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy