Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social media

2MGROUP KOMUNIKACJA BIZNESOWA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Zajmujemy się szeroko rozumianą komunikacją biznesową: przygotowujemy strategie, realizujemy kampanie marketingowe, prowadzimy działania PR, prowadzimy komunikację wewnętrzną w dużych organizacjach. Działamy na rzecz polskich i zagranicznych klientów z różnych branż.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne zarządzanie profilami w Social Mediach (Facebook, Instagram, Twitter) naszych Klientów
  • Tworzenie contentu - copy + grafika
  • Kontakt z klientami
  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań
  • Monitoring zachowań użytkowników
  • Monitoring konkurencji
  • Udział w projektach
  • Udział w naradach zespołu (burze mózgów)

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu działań w SM
  • Biegła znajomość Facebook Ads
  • Lekkie pióro
  • Znajomość i ciągłe śledzenie trendów
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania czasem
  • Proaktywna postawa
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excell, Word, Power Point
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w ciasnych harmonogramach

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zajęcia z angielskiej z native speakerem

Ogłoszenie archiwalne