Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media i Content Marketingu

RyłkoO firmie

Ryłko

634

Kalwaria Zebrzydowska

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii obecności marki w mediach społecznościowych.

  • Przygotowywanie miesięcznego harmonogramu publikacji w SM.

  • Tworzenie treści na potrzeby profili SM marki oraz strony internetowej.

  • Tworzenie treści na potrzeby akcji marketingowych.

  • Prowadzenie płatnych kampanii w mediach społecznościowych.

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie działań marketingowych.

  • Raportowanie prowadzonych działań.

  • Optymalizacja treści pod kontem SEO.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w mediach społecznościowych.

  • Doskonała znajomość zasad języka polskiego, lekkie pióro.

  • Umiejętność w posługiwaniu się aplikacjami typu: Unfold, Over, Planoly.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zainteresowanie w kierunku nowych trendów w komunikacji marketingowej.

  • Zainteresowanie branżą fashion.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Samodzielność oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Poczucie estetyki.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.