4KRAFT sp. z o.o.

Specjalista ds. Social Media i Komunikacji z j. niemieckim

4KRAFT sp. z o.o.O firmie

  • Tatrzańska 1/5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tatrzańska 1/5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja mediaplanu zgodnie z celami z zakresu komunikacji i Social Mediów na rynku niemieckim

  • monitorowanie realizacji mediaplanu pod kątem KPI oraz spełnienia założonych KPI i ustalonego budżetu

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi m.in. z agencją social media

  • research oraz realizację współpracy z zagranicznymi influencerami, blogerami, portalami branżowymi, w tym ze stronami publikującymi testy konsumenckie

  • identyfikacja konkursów branżowych oraz organizacją udziału w nich

  • nadzór nad komentarzami nt. marki publikowanymi w Internecie

  • analiza skuteczności prowadzonych działań, ich optymalizację i raportowanie wyników

  • monitoring i analiza działania konkurencji na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych

  • analiza trendów i aktywnym poszukiwaniem nowych możliwości promocji marki

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2- warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (tj. znajomości zagadnień z obszaru social mediów i komunikacji)

  • znajomość narzędzi analitycznych oraz do zarządzania contentem

  • zainteresowanie obszarem komunikacji marketingowej i social media

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane

  • Znajomość branży produktów dziecięcych

  • Znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • Uczestnictwo w targach branżowych polskich i zagranicznych

  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Elastyczny czas pracy

  • Imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy