Oferta pracy

Specjalista ds. social media i marketingu

ENPIRE Marketing

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zleceń marketingowych dla klientów agencji ENPIRE Marketing

  • prowadzenie kampanii reklamowych w social media

  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla klientów

  • obsługiwanie kampanii w Google Ads

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zainteresowanie najnowszymi trendami w marketingu i wdrażanie ich do swojej pracy

  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • umiejętność prowadzenia w praktyce kanałów w social mediach: Facebook, Instagram, Linkedin

  • lekkie i kreatywne pióro do tworzenia niebanalnych treści

  • znajomość zagadnień związanych z SEM/SEO

  • praktyczne doświadczenie w obsłudze Google Ads, Facebook Ads (obsługa kampanii, raportowanie, analityka)

  • umiejętność analizy danych, w szczególności znajomość narzędzi niezbędnych do prowadzenia kampanii (Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console)

  • znajomość i umiejętność obsługi CMS np. Wordpress

  • zaawansowana znajomość programów takich jak Photoshop, Illustrator, Indesign

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy wielozadaniowej

  • chęć podjęcia pracy pełnej wyzwań i dynamiki działania

Mile widziane

  • chętnie zapoznamy się z Twoim portfolio

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • stałe godziny pracy

  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje

  • bogaty system benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK

  • pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

ENPIRE Marketing to część grupy ENPIRE, którą tworzy zespół specjalistów od komunikacji i reklamy. Prowadzimy kompleksowy outsourcing usług marketingowych. Dbamy o wizerunek naszych Klientów, wpływając na wzrost rozpoznawalności ich marek i wyniki sprzedażowe.

Przewiń do profilu firmy