Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Social Media i Marketingu

B BRANDS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kurniki 9

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne rozwijanie i realizacja strategii marketingowej,

  • wdrażanie w życie własnych projektów i pomysłów content marketingowych

  • tworzenie nieszablonowych treści m.in. na potrzeby blogów firmowych, mediów społecznościowych, stron internetowych, ect.,

  • kreatywna praca przy kampaniach wizerunkowych i wspierających rozwój biznesu,

  • promocja treści, również za pomocą kampanii sponsorowanych jak Google ADS, Facebook ADS,

  • stały kontakt ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia odpowiedniej reprezentacji marketingowej prowadzonych działań,

  • samodzielna realizacja zadań lub we współpracy z zespołem, zależnie od stopnia skomplikowania projektu,

  • kreatywna praca przy kampaniach wizerunkowych i wspierających rozwój firmy,

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • kreatywny umysł i chęć wdrażania wielu swoich pomysłów

  • doświadczenie w zarządzaniu kampaniami płatnymi w social media oraz ich efektywne targetowanie,

  • tworzenie profesjonalnej treści, zdjęć i wideo oraz ich edycja,

  • efektywne prowadzenie wielu projektów jednocześnie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • doświadczenie we współpracy z firmami gastronomicznymi będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • umowa zlecenie / B2B,

  • odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę,

  • biuro w centrum Krakowa ze słodkimi poniedziałkami i owocowymi środami,

O nas

B Brands wspiera przedsiębiorców i klientów korporacyjnych poprzez kompleksową obsługę w zakresie cateringu i organizacji eventów firmowych. Promujemy niezawodne rozwiązania, które realnie przekładają się na satysfakcję naszych pracowników i partnerów. Na rynku gastronomicznym działamy od 12 lat. W 2009 roku otworzyliśmy nasz pierwszy lokal – klub bilardowy w Krakowie. Od tamtego czasu nas zespół nieustannie powiększał się o specjalistów i pasjonatów z różnych obszarów. Od 2018 roku działamy wspólnie jako spółka B Brands. Nieustannie wytyczamy nowe cele, poszerzamy portfel naszych marek i świadczonych usług, śmiało patrząc w przyszłość. Obecnie do grupy należy 6 marek.