Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. social media & influencer marketing

CHF DESIGN

4 0006 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie profilami w social media (tworzenie treści, materiałów, moderacja, research i śledzenie trendów oraz budowanie aktywnej i zaangażowanej społeczności) dla poszczególnych kanałów (m.in. FB, IG, Tik-Tok, Pinterest, Linkedin)

  • pozyskiwanie i prowadzenie współpracy z influencerami

  • monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań oraz stały monitoring konkurencji

  • budowanie świadomości i silnej pozycji marki oraz wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • wiedza z zakresu social media

  • kreatywność, głowa pełna pomysłów

  • komunikatywność, multizadaniowość

  • dobra znajomość photoshopa lub innego programu graficznego

  • umiejętność pracy pod presją czasu, chęć nieustannego poszerzania wiedzy z zakresu social mediów

  • dodatkowymi atutami będzie: znajomość branży odzieżowej, umiejętność analizy danych i wyszukiwania ciekawych informacji oraz elastyczność.

Mile widziane

  • znajomość Business Managera

  • wiedza z zakresu e-commerce marketingu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy

  • forma zatrudnienia do ustalenia

  • stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę

  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny

  • realny wpływ na rozwój firmy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

Miejsce pracy:

Biuro w Dąbrowie Górniczej do lutego 2023, następnie biuro w Katowicach

CHF DESIGN

Charlottefashion.pl zatrudni Pracownika ds. Social Media.

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie prowadzenie wszelkich działań, które wpływają na obecność i rozwój marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Tiktok itp.).

Przewiń do profilu firmy